Laserová epilace zad je pro muže sexy!

Laserová epilace zad patří v poslední době mezi velmi vyhledávanou službu, která pečuje o příjemný a sexy vzhled našich mužů. Laserová epilace je obecně na výrazném vzestupu, řeší totiž problém nežádoucího ochlupení kdekoliv na těle. A dokáže s chloupky velmi úspěšně bojovat a po nějaké době je i cíleně likvidovat. Laserové odstranění chloupků pomáhá nejen s příjemným vzhledem a znovu nabytým sebevědomím, může také pomoci s hygienou a celkově lepším pocitem ze sebe sama. Jaké známe benefity tohoto ošetření?

Laserová epilace zad – nebolí a trvá jen chvilku

Ošetření laserem je díky moderní technologii nejen velice účinné, zaručuje také, že ošetření trvá pouze pár chvilek a je při něm garantována bezbolestnost. 

Laserový paprsek je obecně velmi úspěšným a moderním způsobem boje proti kosmetickým vadám pokožky, v tomto případě proti nechtěnému ochlupení na jakékoliv části lidského těla. Mužská záda jsou v tomto případě jasnou výzvou, kterou ale laser zvládá na jedničku. Ochlupení na zádech patří mezi nepříjemné a nežádoucí a muži s ním proto často bojují. Laser je skvělým řešením, protože ukončí nekonečné holení nebo dokonce bolestivou depilaci prostřednictvím vytrhávání chloupků. A narozdíl od těchto metod je i trvanlivější. Zajímavou nabídku epilace ochlupení na zádech najdete například na internetu: https://laser-clinic.cz/depilace-zad/. Jak toto ošetření vypadá na profesionální klinice?

Chloupky nemají téměř žádnou šanci

Ano, díky těm nejmodernějším přístrojům, jako je například novinka od italské společnosti DEKA s názvem MOTUS AX, již není boj s nechtěným ochlupením předem prohraný, ba naopak! Cílenou likvidací pigmentu, který se nachází ve vlasovém folikulu každého chloupku, je kořínek chloupku tak dlouho oslabován, až definitivně zanikne a ztratí svoji schopnost regenerace. Jako bonus ke špičkovému ošetření je vždy zaručeno, že laser díky svému sofistikovanému principu nezahřívá pokožku. Proto nehrozí žádné riziko popálení nebo podráždění ošetřované pokožky. 

Historie se opakuje

Ne, že by lidstvo využívalo laser v dávné minulosti, tohle vážně asi ne. Rozhodně ale lidé bojují s ochlupením již dlouhá tisíciletí. Byly doby, kdy patřilo ochlupení mezi módní trendy. Většinou však, podobně jako dnes, nebylo ochlupení oblíbené. Ať už z důvodů kosmetických nebo i hygienických. Jaké byly trendy v postoji k ochlupení v minulosti

Kolikrát je třeba laser použít?

Každý člověk je jiný a unikátní. Stejně tak je unikátní i péče o jeho tělo. V případě laserové epilace to platí rovněž. Záleží na spoustě aspektů, které se berou v úvahu hned při první návštěvě. Jedna návštěva kliniky samozřejmě pro trvalé odstranění chloupků nestačí. Počet návštěv, které jsou pro dokonalý výsledek potřebné, je různý. Potřebný počet ošetření se liší například podle:

  • pohlaví klienta
  • síly a zbarvení chlupů
  • různého fototypu pleti
  • ošetřovaného místa
  • vytrvalosti chloupků.

Dá se však předpokládat, že mladé a jemné chloupky u světlovlasé dívky bude třeba ošetřit nižším počtem návštěv než u staršího výrazně ochlupeného muže.

Aby efekt udržení si hladké pokožky bez chlupů byl opravdu trvanlivý, bývá doporučována takzvaná udržovací návštěva. Většinou stačí jedno ošetření ročně a chloupky se již dále nedokáží regenerovat a nerostou. 

Laser úplně pro každého?

V podstatě ano. Výjimkami, pro které není tento typ laserového ošetření vhodný, jsou například těhotné maminky, onkologičtí pacienti nebo lidé s vážně nemocnou pokožkou.

Toužíte také po hladké pokožce? Chcete navždy zahodit holicí strojky? Napište nám, kterou část těla byste si nechali ošetřit jako první, a proč!

Jiří Šarišský