Jaké to je, když vás obsluhují erotické masérky

Klasické procedury, kdy se masírují namožené svaly, oceňují zejména sportovci, aby se co nejrychleji zbavili kyseliny mléčné a byli zase připraveni podávat odpovídající výkony. Zhostí-li se stejného úkolu erotické masérky v Praze, může být relax na lehátku o poznání žhavější. Pochopitelně zvládají i běžné masážní zákroky, ale na to si můžete zajít kamkoliv jinam. Jejich specialitou bývají různé druhy stimulace erotogenních zón včetně pohlaví, během nichž zákazník vyvrcholí. Pokud se vám zamlouvá představa, objednat si nadstandardní fyzioterapeutickou službu s tantrickým potenciálem, podívejte se, jak probíhá masáž penisu.

Pohlavní úd v rukou erotické masérky

Potom, co vás dívka namydlí a osprchuje, aplikuje na vaše tělo speciální oleje, aby její doteky získaly patřičný skluz. Po zahřívacím kole, kdy vám jemně aktivuje intimní partie, může následovat takzvaná nuru masáž. Její název pochází z japonského slova nuru, což v češtině znamená kluzké a je tak označován speciální řasový gel. Ten erotická masérka nanáší na vás i na sebe a pak vás tře svůdnými křivkami, které mají muži tak rádi. Je to nejen senzuální ale také vizuální potěšení.

Erotické masérky bývají rovněž dostatečně pružné, aby vám při tom mohly obratně usedat do klína. Jejich naolejované dlaně se věnují vašemu penisu. Je to skutečně skvělý pocit.. Někteří muži si rovnou přiobjednávají masáž prostaty, o kterou se jim postarají buď ženské prsty nebo speciální vibrační pomůcky.

V zavedených pražských salonech se nemusíte obávat, že vás rychle odbudou nezkušené amatérky. Cílem profesionální erotické masérky je naopak oddalování vaší ejakulace tak dlouho, dokud vám to míra vzrušení dovolí. 

”Fajnšmekrům” nasadí erotické masérky i mastrubátor

Ne každý ocení přídatnou stimulaci dráždidly pro muže, protože mu zvuk vibrací narušuje koncentraci. Na druhou stranu si tyto pomůcky řada gentlemanů nepokrytě užívá. Erotické masérky perfektně ovládají práci s takzvaným tenga vejcem. Tento typ mastrubároru svým tvarem skutečně připomíná vejce, které se nasadí nebo spíš natáhne na penis. Uvnitř je příjemně vroubkovaný silikon a na to, jak kompaktně vejce vypadá, dokáže se přizpůsobit i úctyhodné délce třiceti centimetrů.

Vždy záleží na vaší dohodě s erotickou masérkou, jak dlouho a jakým způsobem vás má s tenga vibrátorem obsluhovat. Jako nezávazný tip si představte jednu dámskou ručku zaměstnanou na vaší prostatě a druhou na varlatech, zatímco úd až brní vibracemi.

Extra procedury – rty a chodidla v akci

Stálí klienti, kteří si už zvykli na komfort pravidelného fyzického a psychického uvolnění během doteků erotické masérky, zatouží časem experimentovat. Vzhledem k dokonalé vizáži a profesionální úslužnosti si dívku snadno oblíbíte. A jakmile se žena přesvědčí, že si ji nepletete s prostitutkou, ráda vám při sexuálních masážích poskytne maximální rozkoš.

Jedině důvěryhodní klienti si mohou navolit extra služby včetně líbání erotické masérky. V některých případech dívka souhlasí i s jistou aktivitou ze strany muže, který ji pak smí zahrnovat vášnivými francouzskými polibky.

Rovněž šikovné dámské nožky s pěkně nalakovanými nehty se dají využít i jinak, než jen k podívané. Erotické masérky mistrně ovládají takzvaný footjob, kdy se penis a případně i zbytek těla hněte chodidly.

V ceně základní masáže penisu bez přidaných služeb je závěrečný orgasmus a ejakulace na jakoukoli část těla erotické masérky včetně jejích ňader. Pokud se rozhodnete pro delší proceduru – například 90 minut – můžete samozřejmě vyvrcholit vícekrát. Sexy zážitek končí omytím ve sprše, poté zapijete vyplavené endorfiny nápojem a vydáte se osvěžen vstříc novým životným dobrodružstvím.

Jiří Šarišský