Český hosting aneb kozy táhnou

Český hosting je společnost, která nabízí, jak je již z názvu patrné, webhosting a registraci domén. S touto společností sice nemám zkušenost, ale z doslechu vím, že se jedná o poměrně kvalitní firmu; webové stránky tomu napovídají. Proč však o Českém hostingu píši? Zaujala mě totiž jeho akce…

Jsme tu pět let, vyberte tvář

Společnost oslavuje 5 let své existence a vyhlásila soutěž o ceny. Předmětem soutěže je výběr tváře, která bude Český hosting reprezentovat. Vybírá se z 12 dívek. A já se ptám: „Proč každej všude cpe mladé atraktivní (nejlépe polonahé) ženský?“ Pokud jde třeba o miss, no dobrá, tam se to dá čekat; ale proč jsem takové dívky viděl v reklamě na kovošrot nebo pneuservis? Avšak pozor, já proti ženám nic nemám. Jak říkal Gustáv Husák, já ženám fandím.

Lacinost

Cíl této soutěže je jasný. Přilákat co nejvíce lidí (hlavně pánové se chytí, že?). A třeba si z nich někdo objedná i webhosting či doménu. A samozřejmě, že má tato akce úspěch. Přijde mi však laciné i lascivní, dávat si na web přitažlivý holky, jen abych přitáhl více lidí. Mimochodem, například kreslený maskot by byl mnohem zapamatovatelnější.

Možná jsem ale naivní a měl bych si na web dát porno.

Jiří Šarišský